ÚSPORA ZA NEKVALITU

Snižte náklady za nekvalitu (COPQ) o desítky procent díky používání naší aplikace. Získáte kompletní kontrolu nad dodavatelskou, interní a zákaznickou nekvalitou. Výrazně eliminujete opakování stejných chyb (Lessons Learned), uvidíte jasnou metriku nekvality, budete následovat jednotný proces kontroly kvality a vaši zaměstnanci budou koncentrovat svůj efort tam, kde je to nejvíce potřeba díky algoritmu optimalizaci kontrol.

NEUSTÁLÉ ZLEPŠOVÁNÍ

Díky sběru dat nekvality uvidíte, kde vás nekvalita stojí nejvíce nákladů. Díky našemu Modulu "Řešit" vás provedeme snadným hledáním jejich příčin. Náš modul "Jednat" vám pak dá plnou kontrolu nad veškerými opatřeními. Vše je zahrnuto v našich metrikách a vy získáte kontrolu nad neustálým zlepšováním vaší společnosti a to odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení.

EFEKTIVNÍ INSPEKCE KVALITY

Vyrábíte stroje nebo jen monodílce? Díky pokrokové technologii naší aplikace můžete tvořit inspekční plány přímo na tabletu u vašeho prvního výrobku, vzorku, prototypu. Definujte různé kontrolní kroky ať jsou vizuální, rozměrové, funkční, elektrické apod. Definujte úroveň pokrytí kontroly díky nastavení počtu kontrolovaných vzorků z dávky. Pořizujte fotky Vašich vizuálních kontrol, zvýrazňujte v nich fokus na kvalitu, pište kontrolní kroky a definujte krátké návody v reálném čase. Vaše inspekční plány se automaticky přiřazují k vyráběným položkám charakteru výrobku a to pomáhá šetřit tvorbu a množství potřebných inspekčních plánů.

REPUTACE JE NEVYČÍSLITELNÁ

Za použití aplikace Qualituner jednoduše zvýšíte detekci nekvality produktů ve Vaší firmě a tím ochráníte její  reputaci v očích Vašich zákazníků. ​Detekce nekvality je jednou z klíčových pokrokových funkcí naší aplikace. My toho ale nabízíme mnohem více, prozkoumejte detailněji naši aplikaci qualituner…

JEDEME NA VŠEM

Aplikace Qualituner je plně kompatibilní se všemi  mobilními telefony a tablety s operačním systémem Android a iOS. I na mobilních zařízeních  jsou dostupné veškeré funkce a úpravy, které zvýší uživatelský komfort zákazníků a přehlednost při ovládání aplikace. Vizuální podoba aplikace Qualituner zůstává plně kompatibilní s grafikou na všech zařízeních. Umíme se napojit na jakýkoliv systém tak, že pracujeme jako jeden metabolismus. Aplikace je plně dostupná v pěti jazykových mutacích CZ, SK, PL, ENG a DE

NĚCO O NÁS

Qualituner je nový produkt společnosti WEEM Solutions s.r.o. Jde o tzv. CAQ (Computer Aided Quality) webovou aplikaci, která byla vyvinuta k řízení kvality a neustálého zlepšování ve výrobních společnostech. Naše aplikace je výsledkem více než 20 let praxe z vývoje systému řízení kvality a je aplikovatelná na malé, střední společnosti, ale také velké korporace. Může fungovat samostatně anebo jako součást celého systému společnosti.

Ambicí Qualituneru je šetřit vám náklady za nekvalitu, šetřit veškerou administraci a hlavně chránit reputaci firmy v očích vašich zákazníků.

Jednoduše řečeno chceme pomáhat zákazníkům Qualituneru k tomu, aby měli kvalitu pod kontrolou. Aby si to zkrátka mohli po stránce kvality ve firmě poladit :).
Jsme si jistí, že Qualituner je nástroj, který má rozhodně co nabídnout...

NAŠE REALIZACE

Qualituner je plně implementován ve společnosti Kovo Koudelka.

POLAĎTE SI KVALITU